DVA ateliér

REzervace lekcí

Prosím klikněte na tlačítko rezervace, rozbalí se Vám aktuální rozvrh, poté vyberte lekci, klikněte na ni, zadejte svoje jméno + příjmení, e-mail a telefonní číslo (pro případ nenadálých událostí) - máte-li vytvořen účet stačí se příhlásit, poté vyberte způsob úhrady (online kartou, z kreditu či permanentky).

Rezervace je potvrzena uhrazením (přijde Vám notifikační e-mail, v případě, že ho nemůžete najít, mrkněte do spamu).

STORNO lekce je možné maximálně 12 hodin před začátkem lekce a to rovněž v rezervačním systému, peníze se okamžitě vrací na kredit a lze vybrat náhradní lekci.

Expirace bodového systému - 500 (včetně) má platnost 3 měsíce, do 1500 (včetně) - 6 měsíců, 1500 a více 12 měsíců.

Flow & Glow yoga - 75 min, 180,-

Jemná lekce vedená v pomalém tempu. Důraz je kladen na vědomé provedení a na propojení dechu s pohybem.

Hluboce uvolňující, relaxační a bez náročnějších ásan.

Velmi vhodná pro začátečníky.

Jin jóga - 75 min, 170,-

Jinová praxe je hluboká. Jedná se o lekci, která se zaměřuje na práci s "jinovými" tkáněmi, tedy s vazy, klouby, fasciální sítí a kostmi. V ásanách se setrvává delší dobu (zpravidla 3 - 5 minut), a čas, který zde získáváme věnujeme kultivaci našich dechových stereotupů. Záměrem praktikovýní Jin jógy je dosažení optimálního fyzického zdraví, úleva od stresu či prohloubení meditační praxe.

V těchto lekcích využíváme různé pomůcky (bolstery, polštáře, deky, bloky) tak, aby setrvání v pozici bylo maximálně pohodlné.

Na lekci využíváme léčivých účinků esenciálních olejů (jemná aromaterapie je součástí hodin Jin jógy).

Lekce jsou vhodné zcela a naprosto pro všechny. :-)

Wheel yoga - 60min, 160,-

Lekce jógy s "yoga wheelem" - tedy jógovou pomůckou/kruhem. Kruh výrazně usnadňuje mobilizaci páteře (intenzivně uvolňuje hrudní páteř), pomáhá předcházet bolestem zad či jim zásadně ulevit.

V ateliéru nabízíme dvě různé lekce. Jedna je intenzívní pro pokročilé praktikanty, druhá pro začátečníky. Vybert si, prosím, dle zvážení vlastních schopností a zkušeností. :-)

Vinjása jóga - 60min, 180,-

Dynamická, živá, hravá lekce s důrazem na propojení dechu a pohybu coby vyjádření vnitřního rytmu. Je vhodná pro odvážné začátečníky, mírně pokročilé i pokročilejší.